KATEGORIE
 
 

Strona główna

 

 PRODUCENT OPAKOWAŃ DO STERYLIZACJI!!!

 

UWAGA!!

NOWY ADRES WYSYŁKOWY I MAGAZYN FIRMY :

MEDAL S.C.

UL. TRAKTOROWA  117/137

91-203 ŁÓDŹ

 

NUMER TELEFONU:

42 650 50 41

 


 

INFORMACJA

Torebki oraz rękawy do sterylizacji przez nas produkowane dedykowane dla małych gabinetów stomatologicznych, kosmetycznych, weterynaryjnych itp. posiadają indykator chemiczny przeznaczony do sterylizacji parą wodną.

  Wersja opakowań dedykowana dla szpitali oraz centralnych sterylizatorni produkowana jest z trzema indykatorami do sterylizacji parą wodną, tlenkiem etylenu oraz formaldehydem.


 

MEDAL S.C. to prężnie rozwijająca się firma zajmująca się produkcją torebek oraz rękawów do sterylizacji.

Nasz zakład produkcyjny znajduje się w Rąbieniu koło Łodzi. Umiejscowienie zakładu na terenie Polski daje nam możliwość szybkiej reakcji na potrzeby rynku. Kilkuletnie prace nad technologią wytwarzania opakowań sterylizacyjnych pozwoliły nam przejść do etapu produkcji. Jesteśmy otwarci na współpracę z odbiorcami hurtowymi zaopatrującymi publiczną i niepubliczną służbę zdrowia, gabinetami stomatologicznymi i kosmetycznymi i nie tylko. Jako drugi producent opakowań do sterylizacji w Polsce możemy zaoferować atrakcyjne warunki współpracy i towar wysokiej jakości. Posiadamy nowoczesny park maszynowy i wyspecjalizowaną kadrę techniczną.

Produkty wykonane są z najlepszej jakości materiałów, posiadają oznakowanie CE, są wykonywane według normy EN868-5 oraz są zarejestrowane w URPL.

            Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z produktami naszej firmy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

^